Košík je prázdný
TOPlist
od 15.11.2005

O firmě

Firma JIVA - textilní galanterie vznikla v roce 1991, kdy jsme otevřeli malý obchůdek textilní galanterie o rozloze asi 50 m2 s pultovým prodejem. Zde jsme se snažili poprvé vyhovět přáním našich zákazníků a vytvářet příjemné prostředí pro nákup zboží, které jsme prodávali.

Od roku 1995 náš obchod textilní galanterie vypadá docela jinak. Je o rozloze 200 m2 prodejní plochy a je proveden systémem samoobsluhy, jež urychluje nákup. Samozřejmě, že naši zaměstnanci jsou zákazníkům k dispozici jak radou tak pomocí výběru. Naše služby zahrnují i na žádost zákazníka zaslání vybraného zboží na dobírku. Prodáváme galanterijní výrobky jak českých firem, tak i zahraničních (např. z Francie, Německa, Španělska atd.)  

Poslední novinkou je zřízení internetového obchodu, prostřednictvím kterého můžeme zasílat širokou škálu galanterijního zboží i těm zákazníkům, kteří nemají ve svém okolí dobře zásobenou galanterii.

Těšíme se také na Vaši návštěvu v našem obchodě v Břeclavi, kde v naší nabídce nalezneta přes 15 000 položek zboží.

Mohlo by se zdát, že textilní galanterie je spíše doplňkovým sortimentem, avšak opak je pravdou. Galanterie nejsou jen "nitě a jehly", ale široká škála dalších materiálů pro ruční práce. Galanterie JIVA nabízí materiál pro různé dekorační techniky - ubrousková technika, filcování, malování na hedvábí, malování na sklo, vánoční ozdoby, 3D obrázky, skleněné korálky a perličky a mnoho dalšího.

Smozřejmě, že se neustále rozšiřuje nabídka. Nyní naleznete na našem internetovém obchodě přibližně 3000 položek a z toho více než 100 položek jsou plátna a látky na patchwork. Tyto patchworkové látky jsou převážně české výroby, ale naleznete v našem obchodě i látky na patchwork z Německa či Anglie.